Прстенот на Тупак, највреден хип-хоп артефакт продаден за милион долари

Прстен од златен рубин и круна со дијамант што го носел легендарниот рапер Тупак Шакур на неговиот последен јавен настап бил продаден за 1 милион …

Прстенот на Тупак, највреден хип-хоп артефакт продаден за милион долари Прочитај повеќе »