хирургот

Испливаа страшни детали за хирургот кој пукаше во актерката Ивана: Син единец кој наследил богатство

ладата актерка пред да биде ранета со пиштол, хирургот ја бркал со нож, бидејќи се сомневал дека го изневерува, а кога слушнал дека вика полиција, …

Испливаа страшни детали за хирургот кој пукаше во актерката Ивана: Син единец кој наследил богатство Прочитај повеќе »

Емотивна порака на хирургот од денот на веридбата со Ивана

Во пукањето кое се случи утринава во Србија, 30-годишната актерка Ивана Панзаловиќ позната по улогата во серијалот „Курсаџии“ се здоби со тешки повреди, откако на …

Емотивна порака на хирургот од денот на веридбата со Ивана Прочитај повеќе »

Scroll to Top