(Видео) Ново полициско убиство во Америка

Во пукотници во Сан Бернардино, во кои учествувала полицијата, убиен е Хиспаноамериканец. Во саботата околу девет часот, полицијата добила повик дека белец, за кого подоцна …

(Видео) Ново полициско убиство во Америка Прочитај повеќе »