хороскоп

Хороскоп за 19 декември: љубов за Стрелецот, пари за Водолијата

ОВЕН Со правна и хартиена работа се занимавате на различни начини. Вашите организациски способности доаѓаат до израз бидејќи тоа се водите во кои совршено пливате. …

Хороскоп за 19 декември: љубов за Стрелецот, пари за Водолијата Прочитај повеќе »

Хороскопски знаци што секогаш имаат проблематични љубовни врски

Овен Овните се најмногу склони кон нестабилни врски. Нивните премногу бурни реакции и изливи на гнев доведуваат до зголемување на тензиите, па нивните односи често …

Хороскопски знаци што секогаш имаат проблематични љубовни врски Прочитај повеќе »

Хороскоп за 13 декември: добри вести за лавот, романтичен состанок за стрелецот

Овен Работа: Можни се проблеми во комуникацијата со блиските соработници. Сега не е време за тоа. Љубов: Доколку сте во емотивна врска, треба да покажете …

Хороскоп за 13 декември: добри вести за лавот, романтичен состанок за стрелецот Прочитај повеќе »

Хороскоп за 8 декември: Ракот ќе се заљуби, Лавот размислува за брак

Овен Инвентивни сте, имате многу идеи кои сакате да ги проверите во пракса. Фокусирајте се на тоа и ќе добиете резултати. Љубов – Обидете се …

Хороскоп за 8 декември: Ракот ќе се заљуби, Лавот размислува за брак Прочитај повеќе »

Хороскоп за 6 декември: љубов за Лавот, пари за Рибите

Овен Можеби не сте сигурни кој треба да биде вашиот следен чекор. Ќе ви треба време да ја анализирате ситуацијата. Љубов – можни љубоморни сцени. …

Хороскоп за 6 декември: љубов за Лавот, пари за Рибите Прочитај повеќе »

Хороскоп за 5 декември: Нова љубовна врска за Ракот, внимателност при склучувањето договори за Јарецот

Овен Имате добри соработници кои се уште поамбициозни од вас. Не опуштајте се многу, една личност е особено љубоморна на вас. Не впуштајте се во …

Хороскоп за 5 декември: Нова љубовна врска за Ракот, внимателност при склучувањето договори за Јарецот Прочитај повеќе »

Хороскоп за 2 декември: среќа во љубовта за Лавот, нова работа за Девицата

ОВЕН Почесто внимавајте на своето однесување покажувајќи разбирање и внимание, со избрзани зборови и занемарување може да имате несакани последици. Зборувајте отворено и објаснете ги …

Хороскоп за 2 декември: среќа во љубовта за Лавот, нова работа за Девицата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 1 декември: бизнис-успех за Ракот, пресврт во плановите за Близнаците

ОВЕН Ќе се посветите на нова работа или друга ваша занимација која ќе донесе позитивни промени во вашиот живот. Ако ви е тешко и имате …

Хороскоп за 1 декември: бизнис-успех за Ракот, пресврт во плановите за Близнаците Прочитај повеќе »

Хороскоп за 30 ноември: Флерт за Бикот, нова љубов за Вагата

Овен Многу размислувате за обврските кои ве очекуваат, дури и планирате многу однапред. Опуштете се. Љубов – За некои работи ќе треба да бидете трпеливи …

Хороскоп за 30 ноември: Флерт за Бикот, нова љубов за Вагата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 28 ноември: Овенот треба да намали со трошење пари, љубов за Шкорпија

Овен Некои од вас самостојно ќе влезат во ситуација да направат нешто големо за себе, додека други ќе имаат силна поддршка од страна. Љубов – …

Хороскоп за 28 ноември: Овенот треба да намали со трошење пари, љубов за Шкорпија Прочитај повеќе »

Хороскоп за 25 ноември: ризична љубов за Близнаците, флерт за Вагите

Овен Имате доволно верба во себе и во своите победнички способности што не се двоумите да пробате што било за да ја постигнете целта. Љубов …

Хороскоп за 25 ноември: ризична љубов за Близнаците, флерт за Вагите Прочитај повеќе »

Хороскоп за 24 ноември: тајна врска за Рибите, турбулентен работен ден за Девицата

Овен Иако промените што доаѓаат се многу позитивни кога се гледаат на долг рок, сè ви изгледа како катастрофа во моментов. Љубов – откривањето дека …

Хороскоп за 24 ноември: тајна врска за Рибите, турбулентен работен ден за Девицата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 22 ноември: Нова љубов за Девицата, успех во работата за Јарецот

Овен Шегувајте се, смејте се, ширете позитивна енергија околу вас. Не дозволувајте ништо да ви го затемни денот. Љубов – слободните ќе имаат превисоки критериуми …

Хороскоп за 22 ноември: Нова љубов за Девицата, успех во работата за Јарецот Прочитај повеќе »

Хороскоп за 21 ноември: Успех во работата за Водолијата, нова љубов за Шкорпијата

Овен Ви се нудат нови идеи во деловната соработка. Делумно сте воздржани, бидејќи вашиот избор произлегува од договор со постара личност. Ја доведувате во прашање …

Хороскоп за 21 ноември: Успех во работата за Водолијата, нова љубов за Шкорпијата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 18 ноември: промена на работното место за Вагата, награда за сработеното за Водолијата

ОВЕН Вашиот однос кон обврските не е на највисоко ниво. Ве опфатија соработниците, но тоа нема да трае вечно. Променете го вашиот став, работете ја …

Хороскоп за 18 ноември: промена на работното место за Вагата, награда за сработеното за Водолијата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 16 ноември: зголемување на платата за Бикот, флерт за Водолијата

ОВЕН Сите чекори кои ќе ги превземете, претходно добро анализирајте ги да не ви се случи некоја грешка. На работа се можни тензии поради несогласување. …

Хороскоп за 16 ноември: зголемување на платата за Бикот, флерт за Водолијата Прочитај повеќе »

Хороскоп за 15 ноември: прилив на пари за Рибите, трошоци за Девиците

Овен Ставете ги вашите потреби на прво место. Имате желба да се посветите. Променете го она што можете во секојдневниот живот за да си го …

Хороскоп за 15 ноември: прилив на пари за Рибите, трошоци за Девиците Прочитај повеќе »

Хороскоп за 10 ноември: Одмор и промена на работното место и треба на девицата, убави вести за стрелците

ОВЕН Ги прифаќате новите деловни обврски иако не сте сигурни како функционираат. За да совладате сè, ви треба дополнително време за да бидете сами и …

Хороскоп за 10 ноември: Одмор и промена на работното место и треба на девицата, убави вести за стрелците Прочитај повеќе »