Додека играчот на Ливерпул е на подготовки, сопругата се слика во минијатурно бикини

Сопругата на фудбалерот на Ливерпул Роберто Фирмино често знае да објави провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а овој пат таа се надмина себеси. Лариса …

Додека играчот на Ливерпул е на подготовки, сопругата се слика во минијатурно бикини Прочитај повеќе »