Додека играчот на Ливерпул е на подготовки, сопругата се слика во минијатурно бикини

Сопругата на фудбалерот на Ливерпул Роберто Фирмино често знае да објави провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а овој пат таа се надмина себеси.

Лариса Пеереира овој пат објави фотографија во минималистичко бикини, а веднаш потоа фотографијата беше затрупана од позитивни коментари.

Há Mares que vem pra bem! #MeuLugarFavorito 🌊💙

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

Таа според фотографиите одлично ужива на одмор додека нејзиниот сопруг заедно со клубот е во Хонг Конг.

Pra eu me sentir inteira, só preciso de você❣️

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

🦋

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

🎅🏻🎄❤️

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

Scroll to Top