Додека играчот на Ливерпул е на подготовки, сопругата се слика во минијатурно бикини

By

Сопругата на фудбалерот на Ливерпул Роберто Фирмино често знае да објави провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а овој пат таа се надмина себеси.

Лариса Пеереира овој пат објави фотографија во минималистичко бикини, а веднаш потоа фотографијата беше затрупана од позитивни коментари.

Há Mares que vem pra bem! #MeuLugarFavorito 🌊💙

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

Таа според фотографиите одлично ужива на одмор додека нејзиниот сопруг заедно со клубот е во Хонг Конг.

Pra eu me sentir inteira, só preciso de você❣️

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

🦋

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

🎅🏻🎄❤️

A post shared by Lari Pereira 🦋 (@larissa_peereira) on

Ќе ви се допадне

AnimeTV: Shigatsu wa Kimi no Uso: Moments anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv freak

Golden Kamuy Season 3 (Dub) (https://animedao.nl/m/rrZp) Episode 12

Website https://animeheaven.pro: Watch A Dog of Flanders: My Patrasche animeheaven Episode 25 anime stream

GoGoAnime: Sore Ike! Anpanman: Shabondama no Purun (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime one piece

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animefreakws

Thetravelbrief: https://thetravelbrief.com/u/animeflixnl