илјадници

(Втор дел) Над илјадници Евреи протестираа против ционистите и создавањето на новиот светски поредок

(Втор дел) Неодамнешните протести во Полска би требало да ги предизвикаат луѓето во целиот свет да се замислат. Меѓутоа, масовните медиуми повторно предизвикаа ваквиот протест …

(Втор дел) Над илјадници Евреи протестираа против ционистите и создавањето на новиот светски поредок Прочитај повеќе »

Над илјадници Евреи протестираа против ционистите и создавање на новиот светски поредок

Лажните Евреи, односно Евреите што тоа не се, веќе лажно пристапуваат на оваа религија, како династијата Ротшилд и Рокфелер, во август годинава се конфронтираа со …

Над илјадници Евреи протестираа против ционистите и создавање на новиот светски поредок Прочитај повеќе »

(Видео) Илјадници луѓе живеат во град под земја во Австралија

Во Австралија постои вистински град кој се наоѓа под земја. Направен е на местото на еден напуштен рудник. Неговото име е Кобер Пери и е …

(Видео) Илјадници луѓе живеат во град под земја во Австралија Прочитај повеќе »

Дутерте за ЕУ: Тие се криминалци, а нивните предци од колонијалната ера убија илјадници луѓе

Европскиот парламент жестоко го осуди порастот на насилство и убиства на Филипините, што го поттикна живописниот претседател Родриго Дутерте на жестока реакција. Се разбира, на …

Дутерте за ЕУ: Тие се криминалци, а нивните предци од колонијалната ера убија илјадници луѓе Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ѕирнете во овој таен грчки остров, каде се држеле илјадници затвореници

За време на воената диктатура, позната како „Режим на полковници“, од 1967 година до 1974, островот го привлече вниманието на надворешниот свет.Островот Ларос во Егејското …

(ВИДЕО) Ѕирнете во овој таен грчки остров, каде се држеле илјадници затвореници Прочитај повеќе »

Пропадна компанијата која на НАИВНИТЕ БОГАТАШИ им продаваше мобилни за илјадници евра

Без оглед на тоа дали имате пари или не, луксузните уреди се неверојатно преценета бесмислица, затоа што на кој било начин тоа да го претставите, …

Пропадна компанијата која на НАИВНИТЕ БОГАТАШИ им продаваше мобилни за илјадници евра Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Кога топлотен бран ќе ја погоди Кина, илјадници скокаат во базен – Тогаш следи ЦУНАМИ!

Ѕвоното ќе огласи кога цунамито ќе почне, а тогаш настанува тотален хаос! Ве нервира кога ќе отидете на базен, а таму ќе ве сочека неверојатна …

(ВИДЕО) Кога топлотен бран ќе ја погоди Кина, илјадници скокаат во базен – Тогаш следи ЦУНАМИ! Прочитај повеќе »

Scroll to Top