истакна

Меланија Трамп ги истакна градите на многу важен состанок

Првата дама на САД Меланија Трамп ги засени сите присутни на настанот по повод „Месецот на шпанското наследство“, на кој се појави со својот сопруг, …

Меланија Трамп ги истакна градите на многу важен состанок Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ги истакна градите, ги сокри гаќичките – Секси Милица во мини фустан ги препоти сите

Репортерите разговараа со Милица пред нејзиниот настап, а за српски Телеграф пејачката специјално откри дали има долен веш, под оваа комбинација. Една од најзгодните српски …

(ВИДЕО) Ги истакна градите, ги сокри гаќичките – Секси Милица во мини фустан ги препоти сите Прочитај повеќе »