(ВИДЕО) Ги истакна градите, ги сокри гаќичките – Секси Милица во мини фустан ги препоти сите

By
Репортерите разговараа со Милица пред нејзиниот настап, а за српски Телеграф пејачката специјално откри дали има долен веш, под оваа комбинација.

Една од најзгодните српски пејачки, атрактивната Милица Павловиќ, направи лудница на еден белградски спалв, на кој синоќа настапи.

За оваа прилика, таа специјално се среди и штом се појави на скалите, сите ги остави без здив. Но, навистина.

Бујното деколте, фустанот и со длабоки резови, кои ги откриваа нејзините секси нозе, се до бутовите, заводливи штикли… тоа што згодната Милица го облече за оваа прилика ги изненади сите.

Како и секогаш, расположено разговараа со пејачката пред да го започне настапот, а таа откри дали под фустанот сепак имаше долен веш.

„Хигиената на прво место“, изјави Милица, иако, признаваме ни се причини нешто друго.

 

Милица откри и со кого би сакала да се најде на нудистичка плажа на некој пуст остров…

„Исклучиво сама. Ми недостига тоа слободно време и мислам дека би било совршено да бидам сама“, одлучно изјави пејачката, со неодолива насмевка.

 

Погледнете го интервјуто со Милица, и слушенете што се изјави, на следниот линк:

Ќе ви се допадне

AnimeTV: Legend of Crystania (Dub) anime episode 3 online free at https://animetv.cc anime on tv

AniWatch: Idol Incidents anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime websites

Website https://animefreak.ws: Watch Kamen Rider SD Kaiki?! Kumo Otoko animefreak Episode Full animefreaks anime

AnimeKisa: Night Raid 1931: The Prophecy anime episode Full online free at https://animekisa.in dubbed anime

Medium: https://medium.com/@gogoanimebe

Cplusplus: http://www.cplusplus.com/user/animefreakws