Поранешната мис на Југославија и познатиот шеик го чекаат четвртото дете

Поранешната српска манекенка Јелена Бин Драи, која популарноста ја стекна како носител на титулата мис на Југославија, со нејзиниот сопруг, познатиот шеик Саид Бин Драи, …

Поранешната мис на Југославија и познатиот шеик го чекаат четвртото дете Прочитај повеќе »