(Видео) Нова снимка од Карлеуша гола

По скандалот со објавените голи фотографии на Јелена Карлеуша, на социјалните мрежи се појави нова снимка од српската пејачка на која таа целосно е гола. …

(Видео) Нова снимка од Карлеуша гола Прочитај повеќе »