(Видео) Нова снимка од Карлеуша гола

By

По скандалот со објавените голи фотографии на Јелена Карлеуша, на социјалните мрежи се појави нова снимка од српската пејачка на која таа целосно е гола.

Секс скандалот со кој беше разбранува јавноста почна откако фудбалерот Огњен Врањеш објави голи фотографии од Карлеуша. Веднаш потоа пејачката врати со иста мера и објави голи фотографии од него. Потоа на социјалните мрежи излегуваа се повеќе докази дека Карлеуша и Огњен порано се забавувале.

Двајцата во минатото разменувале фотографии и пораки со сексуална конотација. Најскандалозната порака е онаа во која Јелена му пишува на Врањеш дека нејзиниот сопруг Душко Тошиќ го доживува како брат и пријател.

Карлеуша: Фотографиите се фотомонтажа, а Огњен негира дека тој ги објавил

Ќе ви се допадне