(Видео) Јелена Карлеуша во латекс бикини и чизми го запали Инстаграм: остави нека збори село, велат фановите

Во костим за капење со минијатурни бикини, српската пејачка Јелена Карлеуша се прошета во дворот од нејзината куќа на Дедиње. Костимот за капење направен од латекс и врвки, …

(Видео) Јелена Карлеуша во латекс бикини и чизми го запали Инстаграм: остави нека збори село, велат фановите Прочитај повеќе »