Јелена Станковиќ

(Фото) Чочеци и ора, сите на нозе на свадбата на Александар Белов

Со цитат од Шуберт, дека “среќен е оној маж кој ќе најде вистински пријател, а најсреќен е оној што најдобриот приајтел ќе го најде во …

(Фото) Чочеци и ора, сите на нозе на свадбата на Александар Белов Прочитај повеќе »

(Галерија) Се ожени Александар Белов, српска венчавка под македонско знаме

Поп – пејачот Александар Белов денес се венчаше со неговата долгогодишна девојка Јелена Станковиќ, која е од Крагуевац, Србија. Венчавката беше во манастирот „Дивостин“ во …

(Галерија) Се ожени Александар Белов, српска венчавка под македонско знаме Прочитај повеќе »

Scroll to Top