Јоаким

Внукот на Тања Кочовска, Јоаким го прослави првиот роденден

Внункот на Тања Кочовска, Јоаким, го прослави првиот роденден, а актерката објави фотографија од него во друштво на татко му Александар. Тања стана баба минатата …

Внукот на Тања Кочовска, Јоаким го прослави првиот роденден Прочитај повеќе »

Белгиски принц казнет со 10.400 евра за кршење на карантинот, му се брзало на журка во Шпанија

Белгискиот принц Јоаким, кој се зарази со коронавирус откако присуствувал на една забава во Шпанија, е казнет со 10.400 евра, поради кршење на мерките со …

Белгиски принц казнет со 10.400 евра за кршење на карантинот, му се брзало на журка во Шпанија Прочитај повеќе »

Scroll to Top