Јоан Грифид

Актерот Јоан Грифид ја обвини бившата за клевета затоа што објавила дека ги злоставувал децата

Актерот Јоан Грифид ја обвини бившата сопруга Алис Еванс за клевета, кога го обвинила на социјалните мрежи дека ги злоставувал нивните деца. Грифид рече дека …

Актерот Јоан Грифид ја обвини бившата за клевета затоа што објавила дека ги злоставувал децата Прочитај повеќе »

Глумецот Јоан Грифид вели дека едвај врзува крај со крај, бившата не ми дава да ја продадам куќата, па девојка ми мора да ме финансира

Велшкиот глумец Јоан Грифид рече дека е во тешки финансиски проблеми откако влезе во бракоразводна парница со бившата сопруга Алис Еванс. Го молел судот да …

Глумецот Јоан Грифид вели дека едвај врзува крај со крај, бившата не ми дава да ја продадам куќата, па девојка ми мора да ме финансира Прочитај повеќе »

Scroll to Top