Јоан Груфид

Глумецот Јоан Грифид ја обвини бившата дека ги злоставувала ќерките

Глумецот Јоан Груфид во битката за старателството над неговите ќерки, тврди дека бившата Алис Еванс била насилник и дека ги злоставувала. Алис пак, според најновите …

Глумецот Јоан Грифид ја обвини бившата дека ги злоставувала ќерките Прочитај повеќе »

Холивудската актерка моли за милостина, сака да ѝ донираат 20.000 евра оти банкротирала поради разводот со бившиот

Глумицата Алис Еванс моли за пари на страницата GoFoundMe пишуваат медиумите. Од пријателите бара милиостина и сака да собере 20.000 фунти за да ги покрие трошоците …

Холивудската актерка моли за милостина, сака да ѝ донираат 20.000 евра оти банкротирала поради разводот со бившиот Прочитај повеќе »

Scroll to Top