(Видео) За згодната Бушар – Ѓоковиќ e плачко, a Надал ѕвер

Згодната канадска тенисерка Јуџини Бушар објави видео во кое таа Надал го нарече ѕвер, а Ѓоковиќ плачко. Таа доби задача за една минута да го …

(Видео) За згодната Бушар – Ѓоковиќ e плачко, a Надал ѕвер Прочитај повеќе »