(Видео) Коментаторот Југослав Костовски не додржа, па среде пренос се уфрли во химната на ракометарите

Македонската ракометна репрезентација  со победата над Чешка се пласираше по осми пат на Светското ракометно првенство што ќе се одржи во Шведска и Полска. Сите оние …

(Видео) Коментаторот Југослав Костовски не додржа, па среде пренос се уфрли во химната на ракометарите Прочитај повеќе »