јунајтед

(ФОТО) Свадба на плоштад за време на големиот спортски настан

Младата двојка реши да го овековечи својот момент на венчавање, токму на плоштадот на Скопје, во моментите кога течат подготовките за големиот спортски настан, одржување …

(ФОТО) Свадба на плоштад за време на големиот спортски настан Прочитај повеќе »

Scroll to Top