(Видео) Лара, Ирина и Јован на свеченото отворање на Јуниор Евросонг

Лара, Ирина и Јован, македонските претставници на овогодинешниот Јуниор Евросонг се појавија на црвениот тепих во Ереван, Ерменија. Со нив беа и танчерките Александра и …

(Видео) Лара, Ирина и Јован на свеченото отворање на Јуниор Евросонг Прочитај повеќе »