Сексапилна Симона е музата на Златко

Поп-пејачката Симона Поповска од „Саунд месинџерс“ ги изненади своите обожаватели со провокативна фотосесија. Таа на секси фотографиите носи креации од новата колекција на македонскиот дизајнер …

Сексапилна Симона е музата на Златко Прочитај повеќе »