Се самоуби позната американска ѕвезда од „Американски идол“, телото го нашла сопругата

Познатата ријалити ѕвезда и текстописец Кајл Џејкобс (49), е пронајден мртов. Телото го нашла неговата сопруга исто така позната ѕвезда Кели Пиклер. Службите пренесоа дека …

Се самоуби позната американска ѕвезда од „Американски идол“, телото го нашла сопругата Прочитај повеќе »