Зидан и Реал Мадрид го сакаат Роналдо назад

Шпанските медиуми на големо шпекулираат дека португалската фудбалска ѕвезда Кристијано Роналдо наскоро би можел да се врати во неговиот поранешен клуб Реал Мадрид. Фудбалерот на …

Зидан и Реал Мадрид го сакаат Роналдо назад Прочитај повеќе »