(Видео) Кали има нова песна

Младата пејачка Калина Велковска – Кали, во соработка со композиторот и продуцент Александар Масевски ја направи песната „Ти ми зеде се“. Масевски е комплетен автор на …

(Видео) Кали има нова песна Прочитај повеќе »