калитеа

Од изгрејсонце до самрак журка на Калитеа

Музичкиот фестивал „Halkidiki Adventure Festival“, ги собра на едно место балканските и светски диџеи, како и љубителите на електронската музичка сцена. Главната сцена беше поставена …

Од изгрејсонце до самрак журка на Калитеа Прочитај повеќе »

„Репортер“ наградува, три дена на Халкидики

„Репортер“ доделува награда: платено сместување за двајца и два билета за фестивалот на електронска музика Halkidiki Adventure Festival во Калитеа, Грција. Фестивалот се одржува три …

„Репортер“ наградува, три дена на Халкидики Прочитај повеќе »

Scroll to Top