Порторикански актер тврди дека го фотографирал лицето на Исус

Порториканскиот актер Калос Понсе на „Инстаграм“ сподели необична фотографија направена додека шетал по патеката во паркот. Тој тврди дека на неа се гледа лицето на …

Порторикански актер тврди дека го фотографирал лицето на Исус Прочитај повеќе »