Камила Мороне

(Видео) Твитерџиите се мајтапат со Леонардо ди Каприо по раскинувањето со Камила

Откако раскина со аргентинската глумица Камила Мороне, фановите почнаа да се мајтапат со Леонардо ди Каприо. Велат не сакал да биде со девојка која е …

(Видео) Твитерџиите се мајтапат со Леонардо ди Каприо по раскинувањето со Камила Прочитај повеќе »

По четири години врска раскинаа Леонардо ди Каприо и Камила Мороне

По четири години врска раскинаа Леонардо ди Каприо и Камила Мороне. Ова за People го откри извор близок до нив, но не ја откри причината за разделбата. …

По четири години врска раскинаа Леонардо ди Каприо и Камила Мороне Прочитај повеќе »

Леонардо ди Каприо и Камила Мороне чекаат бебе, според светските таблоиди

Леонардо ди Каприо (46) ќе стане татко. Магазинот Newsbreak, повикувајќи се на Woman’s Day, пишува дека холивудскиот глумец чека бебе со својата девојка, познатата манекенка Камила …

Леонардо ди Каприо и Камила Мороне чекаат бебе, според светските таблоиди Прочитај повеќе »

Леонардо ди Каприо со својата девојка на одмор во Малибу

Холивудскиот глумец и продуцент Леонардо ди Каприо е на одмор во Малибу, а друштво му прави неговата девојка Камила Мороне. Двајцата го прославија празникот на …

Леонардо ди Каприо со својата девојка на одмор во Малибу Прочитај повеќе »

Леонардо ди Каприо раскина со Камила Мороне

Холивудската ѕвезда  Леонардо ди Каприо раскина со 20 години помладата Камила Мороне, пишуваат светските медиуми. Медиумите ги покренаа сомнежите дека двојката раскинала откако Камила на …

Леонардо ди Каприо раскина со Камила Мороне Прочитај повеќе »

Леонардо ди Каприо го исмеваат поради 23 години помладата девојка

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо стана предмет на потсмев кај своите фанови поради неговата 23 години помлада девојка Камила Мороне. „Известете ја полицијата ако го …

Леонардо ди Каприо го исмеваат поради 23 години помладата девојка Прочитај повеќе »

(Фото) Леонардо ди Каприо во прегратка на својата девојка Камила

Холивудскиот актер Леонардо ди Каприо (43) ужива во врската со помладата аргентинска манекенка Камила Мороне, но неодамна првпат биле фотографирани заедно во јавноста. Оваа двојка …

(Фото) Леонардо ди Каприо во прегратка на својата девојка Камила Прочитај повеќе »

Scroll to Top