Камила Паркер

(Фото) По крунисувањето објавени фотографии од кралицата Камила во костим за капење

Фотографии од новата британска кралица Камила Паркер во костим за капење, станаа хит по крунисувањето. Фотографиите се од пред неколку години кога Камила била на …

(Фото) По крунисувањето објавени фотографии од кралицата Камила во костим за капење Прочитај повеќе »

Британците негодуваат што Камила Паркер носи накит од принцезата Дајана

Камила Паркер сопругата на сегашниот британски принц Чарлс, често се појавува во јавноста со накит од поранешната принцеза Дајана. Станува збор за брош од далечната …

Британците негодуваат што Камила Паркер носи накит од принцезата Дајана Прочитај повеќе »

Ја туркаат да стане идната британска кралица, но таа одбива да седне на тронот

Принцот Чарлс се подготвува за сериозни преговори неговата жена Камила Паркер да стане кралица кога тој ќе го превземе тронот во 2021 година. Според неофицијалните …

Ја туркаат да стане идната британска кралица, но таа одбива да седне на тронот Прочитај повеќе »

Scroll to Top