Карен

Плејбој зајчица призна дека имала секс со Трамп додека Меланија била трудна

Карен Макдугал (46), поранешната Плејбој зајчица, која тврди дека во текот на 2006 година, била 10 месеци во врска со Доналд Трамп, откри нови детали …

Плејбој зајчица призна дека имала секс со Трамп додека Меланија била трудна Прочитај повеќе »

(ФОТО) НАЧИСТО СЕ СТОПИ – Зборлестата Карен од серијата „Вил и Грејс“ ослабна 15 килограми

Меган Мулали ги запрепасти сите кога ја покажа својата нова линија. На крајот на септември почнува со емитување на деветата сезона од серијата „Вил и …

(ФОТО) НАЧИСТО СЕ СТОПИ – Зборлестата Карен од серијата „Вил и Грејс“ ослабна 15 килограми Прочитај повеќе »