кавер

(Видео) Новата песна на ДНК „Ако утре ме нема“ доби кавер верзија од Лозано

Пејачот Влатко Лозаноски отпеа кавер верзија на новиот сингл на дуото ДНК, „Ако утре ме нема“. Песната на ДНК е во соработка со Џамбо Агушев, …

(Видео) Новата песна на ДНК „Ако утре ме нема“ доби кавер верзија од Лозано Прочитај повеќе »

Scroll to Top