Кејтлин Џенер

(Фото) Кејтлин Џенер со „10 години предизвик“ ги насмеа фановите до солзи

Кејтлин Мери Џенер ги насмеа фановите до солзи, со прифаќање на „10 години предизвик“, кампањата која деновиве е се поактуелна на социјалните мрежи. Кејтлин, која некогаш …

(Фото) Кејтлин Џенер со „10 години предизвик“ ги насмеа фановите до солзи Прочитај повеќе »

(Фото) Кејтлин Џенер го прослави 69. роденден на плажа во Мексико

Кејтлин Џенер го прослави својот 69. роденден на плажата во мексиканскиот град Лос Кабос. Поранешната олимписка атлетичарка била во придружба со нејзината пријателка Софија Хачинс. …

(Фото) Кејтлин Џенер го прослави 69. роденден на плажа во Мексико Прочитај повеќе »

Кејтлин Џенер во врска со 47 години помлада трансродна манекенка

Реалната ѕвезда Кејтлин Џенер долго време тврдела дека е во пријателски односи со трансордниот модел Софија Хачинс (21). Нивниот однос често се опишувал како дружење …

Кејтлин Џенер во врска со 47 години помлада трансродна манекенка Прочитај повеќе »