(Фото) Кејтлин Џенер го прослави 69. роденден на плажа во Мексико

By

Кејтлин Џенер го прослави својот 69. роденден на плажата во мексиканскиот град Лос Кабос. Поранешната олимписка атлетичарка била во придружба со нејзината пријателка Софија Хачинс.

Фотографиите со разголената Џенер особено се интересни за јавноста, со оглед на тоа што  ѕвездата на реалното шоу пред три години го промени полот и стана жена.

Бруџ Џенер е поранешен сопруг на Крис Џенер и татко на две деца Кендал и Кајли Џенер.

 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

online anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

My Hero Academia Season 3 (Dub)

anime websites The Rising of the Shield Hero (Dub)

english dubbed anime Death Note (Dub)