Тамара ја раскопча кошулата

Македонската поп-пејачка Тамара Тодевска на социјалните мрежи објави фотографија од една забава за која избра се облече во елегантен женски костuм. Тамара ја раскопчала кошулата …

Тамара ја раскопча кошулата Прочитај повеќе »