креветот

Запознајте го наглупавиот крадец – Провалил во станот, го испил шампањот на сопственикот па му заспал во креветот

И тоа не е се. Несретниот човке уште и се отру со алкохол. Несекојдневна ситуација се случи во една куќа во западна Австралија, каде полицијата …

Запознајте го наглупавиот крадец – Провалил во станот, го испил шампањот на сопственикот па му заспал во креветот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Мама се врати порано од работа – „Тајниот дечко“ мораше со часови да се крие под креветот

Ова е уште еден доказ дека тајните врски немаат смисла. Оваа млада двојка, долго време ја криеле врката, а кога нејзината мајка еден ден се …

(ФОТО) Мама се врати порано од работа – „Тајниот дечко“ мораше со часови да се крие под креветот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Гога го спушти пешкирот и ги покажа џиновските гради, па го направи најжешкото селфи од кревет

Пејачката на 41 година, жари и пали по социјалните мрежи, гордо покажувајќи го своето тело, откако килажата ја доведе во ред.   Нејзината килажа ја …

(ФОТО) Гога го спушти пешкирот и ги покажа џиновските гради, па го направи најжешкото селфи од кревет Прочитај повеќе »