крст

(Фото) Со крстот на газ Љупка се чалами на Инстаграм

Македонската модна блогерка Љупка Митрова на својот инстаграм-профил објави фотографии на кои позира покрај базен во едноделен костим за капење. На сликите се гледа нејзиниот …

(Фото) Со крстот на газ Љупка се чалами на Инстаграм Прочитај повеќе »

Аеродром на масоните во Денвер со писти како кукест крст и подземни тунели

Замислете, по излегувањето од авионот, во ходниците да ве дочекаат деца од Аушвиц, маскирани војници со гас-маски, слики од психотични хорор-филмови и големи сини статуи …

Аеродром на масоните во Денвер со писти како кукест крст и подземни тунели Прочитај повеќе »