Жерар Депардје обвинет за силување

Француското обвинителство поведе истрага против актерот Жерар Депардје за силување дваесетгодишна девојка. Францускиот актер деновиве доби тужба во која се вели дека тој за време на …

Жерар Депардје обвинет за силување Прочитај повеќе »