Жени од регионот ја навредуваа Брена по новата реклама за хулахопки

Српската ѕвезда Лепа Брна ја промовираше своја модна линија на хулахопки „Лејди Би“. Ова беше повод пејачката да се најде на мета на навреди од …

Жени од регионот ја навредуваа Брена по новата реклама за хулахопки Прочитај повеќе »