леопард

(ФОТО) Задник опасен како леопард – Јелена на 48 години се соблече во танга бикини

Јелена Бабиќ-Алимпиќ во моментов ужива во породилниот одмор на Малта, а фановите ги почести со својата позадина. И таа покажа како изгледа кога ќе се …

(ФОТО) Задник опасен како леопард – Јелена на 48 години се соблече во танга бикини Прочитај повеќе »