лифтот

Дара Бубамара направи бомбастично селфи во лифтот

Новата секси фотографија, овој пат ја направи во црна-бела варијанта. Дара Бубамара начисто ги излуде фановите. Познато е дека пејачката сака да објавува провокативни фотографии, …

Дара Бубамара направи бомбастично селфи во лифтот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џеј Зи призна дека ја претепал сестра ѝ на Бијонсе во лифтот

Џеј Зи за првпат откри што се случувало по прочуената тепачка во лифт во кој тој го извлече подебелиот крај кога ја нападна Соланж Ноулс.Пред …

(ВИДЕО) Џеј Зи призна дека ја претепал сестра ѝ на Бијонсе во лифтот Прочитај повеќе »

Scroll to Top