Дара Бубамара направи бомбастично селфи во лифтот

By
Новата секси фотографија, овој пат ја направи во црна-бела варијанта. Дара Бубамара начисто ги излуде фановите.

Познато е дека пејачката сака да објавува провокативни фотографии, и да гордо ги покажува своите бујни атрибути, па нејзините фанови (особено машките) имаат во што да уживаат.

На фотографијата која неодамна ја објави Дара, таа го истакна своето бујно деколте, а кусата маица едвај ги прекри брадавиците на нејзните големи гради.

Овој пат на Дара и се допадна црно-белата варијанта на селфи, а за секси изгледот, доби огромен број на комплименти.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime free anime: Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 15

ANIMEFLIX spirited away animeflix: Attack on Titan (Dub) (https://animeflix.nl/m/zL08) Episode 25