Џони Деп ѝ дал марихуана на ќерка си на 13 години

Холивудскиот глумец Џони Деп, кој го тужи таблоидот „Сан“ за клевета, на судењето во Лондон призна дека на својата ќерка Лили Роуз првпат ѝ дал …

Џони Деп ѝ дал марихуана на ќерка си на 13 години Прочитај повеќе »