Лиса

Ништо од разводот, Џејсон Момоа ѝ се врати на сопругата

Холивудскиот глумец Џејсон Момоа се смири со неговата сопруга Лиса. Двајцата повторно се заедно откако неодамна објавија дека се разведуваат, пренесуваат светските медиуми. Извор близок …

Ништо од разводот, Џејсон Момоа ѝ се врати на сопругата Прочитај повеќе »

(Видео) Насилно семејство ги тепале и давеле патниците на крузерот

Патниците на крстарењето во Јужниот Пацифик рекле дека 10 дневното патување им се претворило во жив пекол поради повеќедневните расправии и тепачки кои ги предизвикало …

(Видео) Насилно семејство ги тепале и давеле патниците на крузерот Прочитај повеќе »

Scroll to Top