(Видео) АББА го објави спотот за Little Things, приходот ќе го дадат за хуманитарни цели

Шведската група АББА го објави спотот за својата прва божикна песна Little Things. Песната ќе се најде на нивниот последен албум Voyage, кој го објавија …

(Видео) АББА го објави спотот за Little Things, приходот ќе го дадат за хуманитарни цели Прочитај повеќе »