(Фото) „Убавице ти си моја прва љубов“, Лора на Сузе наполни 21 година

Постарата ќерка на водителката и пејачка Сузана Турунџиева, Лора, го прослави 21 роденден. Нејзината мајка ѝ го честиташе и објави семејни фотографии. „2-ри март е …

(Фото) „Убавице ти си моја прва љубов“, Лора на Сузе наполни 21 година Прочитај повеќе »