Бен Афлек во љубов со вдовицата на Стив Џобс

Бен Афлек бил снимен од папараците во друштво на вдовицата на познатиот поранешен основач на компанијата „Епл“ Стив Џобс. Светските медиуми шпекулираат дека двојакта е …

Бен Афлек во љубов со вдовицата на Стив Џобс Прочитај повеќе »