Бред Пит во исто време побегнал од Скиентолошката црква и својата девојка

За разлика од своите колеги Том Круз и Џон Траволта, атерот Бред Пит на време побегнал од скиентологијата, пренесуваат светските медиуми. Актерката  Жулијет Луис го …

Бред Пит во исто време побегнал од Скиентолошката црква и својата девојка Прочитај повеќе »