(ФОТО) Манасков е на седмо небо – Ужива со љубената во Миконос

Дејан Манасков неодамна се врати од Миконос. Ракометарот уживаше со својата девојка, а дека имаа одмор за паметење, кажуваат и фотографиите на социјалните мрежи.   Двајцата …

(ФОТО) Манасков е на седмо небо – Ужива со љубената во Миконос Прочитај повеќе »