(ФОТО) По жешката Александра лудува секој маж!

Познатата манекенка објави провокативна фотка од одморот во Шпанија.Алесандра Амбросио е една од најпосакуваните жени на планетата. Бразилската манекенка овие денови престојува во Шпанија, заедно …

(ФОТО) По жешката Александра лудува секој маж! Прочитај повеќе »