(ФОТО) По жешката Александра лудува секој маж!

Познатата манекенка објави провокативна фотка од одморот во Шпанија.Алесандра Амбросио е една од најпосакуваните жени на планетата. Бразилската манекенка овие денови престојува во Шпанија, заедно со друштвото и лудо си поминува.

Особено внимание предизвикаа фотките на кои Александра е со другарките.

El Mar ✌️🌊☀️ #foreveronvacation #inspire

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

После тоа, овие дами се свртеа и ги покажаа задниците.

Brazilian girls on board …. 🛥☀️💦 #formentera #foreveronvacation #Ibiza

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Scroll to Top